Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pobouřené reakce čtenářů eXtra.cz na šaškárnu na Slavících: Tohle jsou vaše nejlepší vzkazy!

Pobouřené reakce čtenářů eXtra.cz na šaškárnu na Slavících: Tohle jsou vaše nejlepší vzkazy!
Zdroj: Profimedia.cz / Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Ostuda Česka a nefér jednání! Čtenáři eXtra.cz jsou znechuceni nad postupem pořadatele Českého slavíka, který pro porušení pravidel odečetl hlasy zpěváku Tomáši Ortelovi (41) a jeho skupině. Zaznívají ale i hlasy, že to je v pořádku a Ortel by do takové soutěže vůbec patřit neměl. Vybrali jsme vaše nejlepší vzkazy!

Letošní předávání hudebních cen Český slavík dopadlo snad nejhůř v historii. Nejenže počet došlých hlasů odpovídá počtu obyvatel Třebíče, a to ještě jen tehdy, když se do něj na víkend vrátí všichni, co utekli do Prahy. Celé Česko navíc rozběsnila aféra okolo odečítání hlasů Tomáši Ortelovi a jeho skupině Ortel. Prý se dopustili porušení pravidel, když se jejich fanoušci domlouvali na sociálních sítích.

Pořadatelé původní, neupravené výsledky po nátlaku ze strany veřejnosti i některých umělců nakonec zveřejnili – podívejte se na ně ZDE.

Nad průběhem letošního Českého slavíka zůstal rozum stát i čtenářům eXtra.cz. "Tak snad to byl poslední Slavík. Kolik let už to takhle manipulují? Ostuda! Hlavně, že se tváří tak prestižně. Slavíci vyhrávají asi podle let působení a ne podle hlasů diváků," myslí si Petra.

S podobným pohledem, i když trochu ostřeji, se připojuje i čtenář Ivo: "Ostuda České republiky. Nejsem nácek, Ortel je koot, ale když je kuva jednou nějaká anketa, tak by ji měl vyhrát ten, kdo dostal nejvíc hlasů, i když je to vydanec."

Lidé oceňují gesto skupiny Kabát a legendy diskoték Michala Davida, kteří se rozhodli sošky vrátit. "Michal David a Kabáti mají charakter. A co na to ostatní?" ptá se Vlasta. Tomáš se zase strefuje do Karla Gotta a naráží na možnou manipulaci i v minulých letech. "Očekávám gesto soudruha Gotta, který vrátí všechny, které nevyhrál. To je 90%," napsal do diskuze.

Jsou ale i tací, kteří si myslí, že pořádající agentura jednala správně a Ortelu odečetla hlasy právem. "Já bych je na férovku vyřadila. Je jasně v pravidlech, že nemá být žádné ovlivňování hlasů na sociálních médiích a tady očividně probíhalo, a to docela ve velkém. Místo toho započítali tolik hlasů jako loni, kdy nic takového nezaregistrovali. Rozumné a spíše nefér vůči ostatním kapelám," vyjádřila se ke kauze Lenka.

Úroveň Slavíků skutečně každým rokem rapidně klesá. Dotkne se anketa úplného dna, anebo už to ani nestihne? Přečtěte si TADY, proč by to měli pořadatelé okamžitě zapíchnout.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy