Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Pobodání v pražském metru: Žena nožem zaútočila na muže, ten je v umělém spánku

útok
Ve čtvrtek večer došlo ve vestibulu metra Můstek na Václavském náměstí k ošklivému útoku. Žena pobodala nožem muže, který skončil v umělém spánku a byl převezen do nemocnice. Útočnice ho bodla do hrudníku, policie ji už zadržela.

U východu z metra Můstek na křižovatce Václavského náměstí a Vodičkovy ulice došlo k incidentu, na který zřejmě nikdo z přihlížejících nezapomene. Žena tam zaútočila nožem na muže, kterého bodla do hrudníku.

„Hlídce policistů na Václavském náměstí se přihlásil muž s tím, že byl napaden a utrpěl poranění v oblasti hrudníku. Policisté na místo okamžitě zavolali záchrannou službu, která si muže převzala a ošetřila ho,“ uvedla pro server idnes.cz mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová.

Policisté ženu zanedlouho zadrželi a převezli na policejní služebnu. Zraněný muž musel být uveden do umělého spánku. „Záchranáři zajistili jeho dýchací cesty a přivedli ho na umělou plicní ventilaci. Poté ho transportovali na ARO do vinohradské fakultní nemocnice,“ sdělila mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Související články

Další články