Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pobodaná maminka a dítě v Chabrech: Temné svědectví z prokleté ulice smrti

K domu, kde se incident stal nikdo nemůže.
Zdroj: eXtra.cz/Josef Onderka
+ Další 4 fotografie
výpověď

Česko šokoval podivný krvavý útok v Dolních Chabrech. Ve středu tam někdo pobodal maminku a jeího syna, údajně chlapcův kamarád. Policie zároveň hledala čtrnáctiletého Adama. Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, že v Ploskovické ulici nikdo netuší, kde se tam čtrnáctiletý hoch vzal, ačkoli se všichni sousedi dobře znají. Z dalšího zjištění mrazí, přesně před rokem utonul na stejném místě mladý muž. V ulici jsou tak na záchranářské a policejní jednotky už zvyklí...

Horor v Dolních Chabrech otřásl milionářskou částí Prahy. Podařilo se nám získat svědectví souseda, který bydlí ve stejné řadě domů, ​kde došlo ke krvavému útoku nožem. Starší muž před půlnocí nemohl usnout a v polospánku slyšel šílený rachot, což se nakonec ukázalo jako helikoptéra, která převážela zraněnou maminku se synem. Starší muž také prozradil, že sice všechny sousedy zná, ale vzhledem k uzavření části ulice se nemůže dopátrat k určení domu, ve kterém se incident stal. Další informace je také přinejmenším zvláštní: „Všechny sousedy do konce ulice známe, jsou to už jenom 4 baráky, ale nikdo tady žádného syna ve věku 13-14 let nemá. Vůbec nevíme, o koho se může jednat“.

Podle informací očitého svědka kolem půlnoci pro raněné přiletěl vrtulník, samotný případ se však na místě začal řešit až druhý den dopoledne, kdy kolem deváté přijelo několik policejních vozů. Co se tedy stalo a hlavně komu, to sousedé zatím nevědí. V každém případě mají v ulici rušno. Desítky policejních vozů, velký zájem novinářů atd.

Jak starousedlík uvádí, na takový neklid jsou už na místě bohužel zvyklí, protože ve stejné řadě domů, ve stejné ulici, se před rokem stala jiná tragédie. „Před rokem jsme to tady měli podobné, náš soused v důchodovém věku přišel z nákupu a jeho čtyřicetiletý syn ležel utonulý v novém bazénu na zahradě, bylo to hrozné. Byli tady tenkrát policajti, tři záchranky, vyšetřovala se elektřina, protože ten bazén nebyl ještě úplně dodělaný. Je to vlastně přesně rok, bylo to loni v květnu“. Ulice v Dolních Chabrech tak za poslední rok zažila nemilé a nepříjemné okamžiky už podruhé.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy