Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poblouznění se mění ve společné bydlení: Kopřivová a její Mirek svůj vztah posunuli

Zdroj:
+ Dalších 29 fotografií
je to vztah
Jen co se Jaromír Jágr (47) oficiálně vyjádřil, že s Veronikou Kopřivovou (28) už několik měsíců netvoří pár, blonďatá podnikatelka se přestala před veřejností s novou láskou skrývat. A dokonce podle zjištění eXtra.cz spolu páreček nejen vyráží na dovolenou, ale i spolu bydlí. Lásku posunuli velkou rychlostí. Mnozí totiž už tuší, že spolu nechodí krátce, ale spíše několik měsíců.

Krátce po návratu z dovolené v Itálii a po otevřeném přiznání, že s láskou s hokejovým bohem je definitivní konec, Veronika přestala zatloukat a odhalila své velké tajemství – že tvoří pár s Miroslavem Dubovickým.

Nedávno to přiznala, když ji redaktoři eXtra.cz kontaktovali. „Jak už jsem uvedla na svém Instagramu, s Jaromírem spolu už nějakou dobu nežijeme. Vztah jsem ukončila z důvodů, které jsou pouze mezi námi. Dříve jsme to nezveřejňovali také z našich soukromých důvodů. Jsme v kontaktu a vycházíme spolu dobře i přesto, že už si každý žije to svoje,“ napsala do redakce eXtra.cz Veronika, která podle našich informací s pohledným Mirkem už i bydlí.

„Bydlí spolu už déle. To už není počáteční zamilovanost, to je už vztah,“ řekla nám kamarádka od Veroniky. Tak se zdá, že pár si užije nejen horké léto. Veronika v minulosti naznačovala, že neví, co všechno se stane. „Vídáme se spolu a tečka. Více své soukromí komentovat nechci. Nedělejte zase z toho, že čekáme dvojčata,“ uvedla Kopřivová pro eXtra.cz před třemi týdny.

Jenže nyní odletěli do San Franciska na další dovolenou a jsou spokojení. A společné bydlení? To už opravdu není žádné rychlé poblouznění, to je už závazek.

Související články

Další články