Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pobírá na dávkách 75 tisíc! Tomio Okamura si vymyslel příběh paní Demeterové

Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
vánoce a nenávist
Vůdce SPD Tomio Okamura (47) nelenil ani ve svátečním čase. Rozhodl se, že bude útočit na nepřizpůsobivé občany. Chtěl svým voličům ukázat paní Andy Demeterovou, která na dávkách bere 75 tisíc korun. Prý o tom informovala televize Prima. Jenže Prima žádnou takovou reportáž nevysílala. Tomio si fotku vypůjčil z Velké Británie.

Tomio Okamura (47) chtěl přesvědčovat své ovečky na Facebooku a tvrdit jim, že našel paní Andy Demeterovou, která na sociálních dávkách bere měsíčně 75 tisíc korun. „To je šílený – 75 tisíc měsíčně nepřizpůsobivé rodině,“ vztekal se šéf SPD.

„Má deset dětí od pěti otců, je 30 let na podpoře a na dávkách inkasuje 75 tisíc měsíčně,“ napsal Okamura s tím, že paní Andy Demeterová vystoupila v televizi Prima.

Jenže na toto tvrzení se podívali redaktoři Deníku N a zjistili, že Prima žádný rozhovor s paní Andy Demeterovou nevysílala. Dokonce žádná Andy Demeterová v České republice ani nežije. Podle redakce Deníku N sdílel Okamura fotku ženy z Velké Británie a narouboval ji na Česko.

Tomio Okamura tak v kotlíku vaří nenávist a zášť podobným stylem, jako to uměl s ingrediencemi legendární kuchař Jirka Babica – když nemáš Češku, tak tam hoď Britku, když nemáš příběh, tak si ho vymysli…

Související články

Další články