Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Pobavený Plekanec vrací puk: Jágr si z něj střílel, tak to kamarádovi spočítal

Tomáš Plekanec a Jaromír Jágr: Dobírají si jeden druhého
Zdroj: Profimedia/ koláž extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
vtipný vzkaz

Bývalá tenistka Lucie Šafářová (35) a hokejista Tomáš Plekanec (39) se dočkali syna Olivera a ihned přišla vlna gratulací. Nechyběl mezi nimi ani vtipný vzkaz Plekyho kladenského spoluhráče Jardy Jágra (50), který si tím ale naběhl na vidle. Na Instagramu to pěkně schytal.Lucie Šafářová, která už má s Tomášem Plekancem dceru Leontýnku (2,5), porodila syna Olivera a radostnou novinkou se pochlubila na Instagramu. Manželům k přírůstku do rodiny všichni popřáli hodně štěstí a zdraví. K zástupům gratulantů se připojil i Jarda Jágr, který se pak nestačil divit.

"Gratuluji Lucii a Tomášovi k narození miminka a přeji celé rodině hlavně zdraví. Jen tobě jsem chtěl Pleky napsat, že jsi mi dal dva sliby. Ten první byl, že zařídíš, aby porod proběhl až po naší baráži o udržení extraligy. To jsi splnil. Druhý slib byl, že pokud se zachráníme a narodí se syn, bude se jmenovat Jaromír. To jsi nesplnil. Já se nezlobím. Na děti jsi pořád ještě mladý, tak máš ještě šanci splnit to příště!" vzkázal.

Jenže si tím trošku střelil puk do vlastní brány. "Jardo, je to na tobě, už čekáme roky na Jágra juniora," napsala Klára, její komentář si získal na 600 lajků a v podobném duchu se nesou desítky dalších příspěvků. "Nezbývá, Jaromíre, než tentokrát zaskórovat - ale ne do hokejové branky... A dál už to znáš. Snad se my hokejoví fanoušci dočkáme malého Jardy a Tvého nástupce. Držím pěsti," píše Roman.

A pozadu nezůstal ani Pleky, který má kromě Olivera ještě Adama a Matyáše. "Milý Jaromíre, děkujeme za krásné a vtipné přání, ale zázraky neumím. Každopádně na rozdíl od tebe na té kladenské mládeži pracuji, máš nejvyšší čas také začít,“ odpověděl mu na Instagramu zvesela. Takže uvidíme, jestli se proslulý starý mládenec, který momentálně randí s Dominikou Branišovou, nakonec bude mít k činu.


Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy