Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Po zpěvákovi (†46) z Walda Gangu zůstala krásná dcera: Tátovi dávala sílu do posledních chvil

Kamila Šafránková je dcera Vládi Šafránka.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Dnes odpoledne zasáhla nejenom muzikanty zdrcující zpráva. V pozdních odpoledních hodinách zemřel zrzavý zpěvák kapely Walda Gang Vladimír Šafránek (†46). Podlehl vážným zdravotním komplikacím, které ho provázely dlouhou dobu. Do posledních chvil mu dávala sílu jeho krásná dcera Kamila Šafránková.

Zrzavý zpěvák kapely Walda Gang Vladimír Šafránek dnes v odpoledních hodinách podlehl vážným zdravotním komplikacím. Zhruba před dvěma lety zkolaboval přímo na pódiu a začal mít velké zdravotní potíže.

Následně prodělal operaci srdce, ale plicní hypertenze a srdce se stále zhoršovaly. Aby toho nebylo málo, tak po těžké operaci a všech zdravotních problémech téměř vykrvácel ve sprše. Nakonec byly jeho zdravotní potíže natolik vážné, že ho musel v kapele Walda Gang vystřídat Miro Šmajda.

Velkou oporou mu byla jeho rodina, přátelé a především dcera Kamila Šafránková Všichni společně s fanoušky věřili, že se z toho zpěvák nějak vylíže. Bohužel to se nepodařilo a dnes v odpoledních hodinách zemřel

Jeho půvabná dcera Kamila byla tátovou největší oporou a dodávala mu co nejvíce sil. Nejenom jí bude talentovaný muzikant chybět.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy