Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Po Zagorové zasáhl koronavirus i Lucii Bílou: Zpěvačka poslala vzkaz fanouškům

Po Zagorové zasáhl koronavirus i Lucii Bílou: Zpěvačka poslala vzkaz fanouškům
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
karanténa
Lucie Bílá (54) nyní prožívá těžké období. Ani jí se totiž nevyhnul koronavirus obloukem. Zpěvačka tak nyní musí být v povinné karanténě a přesouvá všechny své koncerty a akce, které si dopředu plánovala.

"Člověk míní a bůh mění. Už jsem si říkala, že se mě ten covid bojí, a tak se mi vyhýbá. Přestalo ho to bohužel bavit a je blíž, než jsem si přála," napsala sklesle Lucie Bílá (54) na své sociální sítě s tím, že teď několik dní stráví zavřená doma. "Moji milovaní, od včerejšího dne jsem v povinné karanténě," dodala zpěvačka.

Rušení koncertů

Naneštěstí pro její věrné fanoušky musela Lucie všechny koncerty a akce v následujících deseti dnech zrušit a přesunout na jiné termíny. Ještě před karanténou ale stihla alespoň koncert v Prostějově. "Neumím vám ani popsat, jak je mi to líto. Už aby bylo vše zase v pořádku. Toto období je opravdu zatěžkávací zkouškou pro každého," sdělila Bílá své pocity ohledně šířícího se koronaviru.

"Moc na vás myslím, virtuálně objímám a prosím, buďte na sebe opatrní," ukončila Bílá, kterou v náročné situaci podpořily stovky fanoušků.

Nakažená je i Hana Zagorová

Před několika dny byla hospitalizovaná i zpěvačka Hana Zagorová Kvůli vysokým horečkám byla převezena do nemocnice, kde trávila i své narozeniny. Národem milovaná Hanička Písnička, ale neztrácí optimismus

Na zpěvačku doma čeká manžel Štefan Margita, kterému také vyšel pozitivní test na covid- 19 U něho ale není průběh tak vážný, a proto mu bylo doporučeno domácí léčení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy