Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Po vzoru Romea a Julie: Dívka spáchala sebevraždu poté, co jejího přítele přejel doručovatel pizzy!

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
neštěstí
K obrosvské tragédii došlo v australském městě Perth. Mladá Alice Robinson se rozhodla vzít si život poté, co její přítel Jason Franci tragicky zesnul pod koly auta doručovatele pizzy. Jejich příběh je přirovnáván k Romeovi a Julii. Dívka totiž, stejně jako Romeo, nechtěla žít bez své lásky.

Jen pár minut před smrtí Jason Francis své přítelkyni zatelefonoval, aby jí sdělil, že během několika minut dorazí domů. Jason trávil odpoledne popíjením s kamarády, teprve osmnáctiletý řidič ho srazil autem jen pár metrů od jeho domu. Alice se o události dozvěděla poté, co sirény vzbudily její pozornost a šla se podívat, co se venku děje.

Alice a Jason tvořili pár dlouhých osm let a do města Perth se přistěhovali jen necelý rok před tragédií. Jason svůj boj o život v nemocnici prohrál a zdrcená Alice jeho smrti přihlížela.

Mladá žena pak zmizela a její tělo bylo nalezeno v autě. Okolnosti jejího úmrtí ještě nejsou známé, jisté však je, že si Alice vzala život. Rodiny Jasona a Alice truchlí.

Alicina maminka Dawn napsala na sociální sítě zdrcující zprávu. "Jsem naprosto zničená. Musím vám oznámit, že má nádherná dcera byla zdrcená smrtí svého dlouholetého partnera Jasona natolik, že si vzala život. Já i můj manžel nyní truchlíme nad ztrátou dvou úžasných osob, které vnášely světlo do života ostatních lidí. Odpočívej v pokoji, holčičko," svěřila se svým přátelům dívčina truchlící matka.

Související články

Další články