Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Po vzoru kolegyně Anety Krejčíkové se svlékla i další hvězda Ulice: 5 vyprsených fotek Míši Maurerové je tu!

Míša ani po dvou dětech neztratila nic ze svých půvabů.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další fotografie
Kůzlátka, kůzlátka, otevřete vrátka. Herečka Míša Maurerová by měla těm svým kozičkám dopřávat více svobody. Když se totiž odváže, tak to stojí za to, je až snad trestným činem, že své poprsí zahaluje, protože ho má naprosto výstavní.

Ještě že se v dnešním českém šoubyznysu může pochlubit přírodními ňadry, která sice nejsou největší, ale drží tam, kde mají, a pro horňáky jsou naprosto famózní. Jen škoda, že herečka Michaela Maurerová (36) je nechce ukazovat častěji. Teď v Ulici spíš víc zahaluje než odhaluje, přitom to je hřích nechávat si své přednosti pro sebe.

Nechala se v minulosti určitě inspirovat od své kolegyně z nekonečného seriálu Anety Krejčíkové (24), která má ke studu daleko a své melounky ukazuje dost často. Na ně se můžete podívat ZDE. Maminka dvojčat se nenechala zahanbit a taky tasila svou tajnou zbraň, jen škoda, že musí být opravdu tajná, že ji nepouští na svobodu častěji.

Jestli vám ale poprsí Míši nestačí, tak se třeba podívejte na další herečku z Ulice, Patricii Solaříkovou (27), ta má taky co ukazovat. Její odhalená prsa najdete ZDE. K zahození není ale ani Tereza Voříšková (26), která má taky malá ňadra jako Míša, ale opět výstavní. Jestli jste fanoušci Terezy, tak se pokochejte jejím hrudníčkem ZDE.

Související články

Další články