Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Po Výměně přišel velký zvrat: Líné Tereze hrozí, že jí budou odebrány děti!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
krkavčí matka
Během středeční Výměny manželek se spoustě diváků vařila krev v žilách. Mladá maminka Tereza (26) si do pořadu prý přišla odpočinout. Neustále spala, náhradním dětem se nedařilo ji vzbudit a musely se o sebe starat samy. Po skončení epizody se na internetu rozjely diskuze, kde se sledující podivovali nad tím, že krkavčí matce ještě nebyly děti odebrány. Nyní to však vypadá, že přání diváků bude vyslyšeno. Do situace se vložil člověk, který může se vším pořádně zamíchat.

Když se maminka 3 dětí Andrea (30) v náhradní rodině dozvěděla víc informací o Tereze, která tou dobou měla její ratolesti na starost, byla naprosto zdrcená. O Tereze mezi osmi očima prohlásila, že je jen obyčejná hyena žijící z peněz, které dostává za péči o děti, o které ve výsledku postaráno vůbec není. Diváci se divili, že nezodpovědné matce ještě nebyly děti odebrány, nyní se však do všeho vložil Terezy bývalý manžel, který se chce o ně chce postarat.

Přesně jak si diváci přáli, tak se také stalo. Po odvysílání středeční epizody Výměny manželek totiž začal situaci řešit orgán sociálně-právní ochrany dětí. Nebyl to ale první impuls, který je k řešení situace měl vést. Už dříve se totiž Terezy bývalý manžel snažil situaci bez úspěchu řešit. „Jsem rád, že se to odvysílalo a jsem rád i za komentáře na sociálních sítích,“ sdělil TV Nova muž, který je rád, že se konečně něco děje. „Oni nic neřešili, bylo jim to jedno, že Tereza bere drogy, že peníze, které na ně dostává, utrácí za drogy,“ doplnil směrem k dosavadnímu výkonu sociálních pracovníků.

Dle jeho slov momentálně vše směřuje k tomu, že malou Haničku a Davídka dostane do péče právě on. Ujmout se chtěl i devatenáctileté Báry a třináctileté Daniely, ty s tím nejdříve souhlasily, poté se ale odmlčely a chtějí zůstat s Terezou.

Související články

Další články