Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Po Výměně manželek nevydýchal dluhy a pití alkoholu: Filip od Petry utekl na ubytovnu

Mladší přítel Petry si také dá rád panáka.
Zdroj: TV Nova archiv
+ Další 4 fotografie
drsná výměna
Po středeční Výměně manželek zůstával lidem rozum stát. Jednou z účastnic byla Petra (41), která bydlela se svým o 17 let mladší partnerem Filipem, synem Milošem a dvěma přáteli v Modřanech. Deset dní mladíkovi stačilo na to, aby si urovnal své priority a jejich krátký a neklapající vztah se rozpadl.

Natáčení nového dílu pořadu Výměna manželek proběhlo ještě před koncem nouzového stavu na jaře. Do show se přihlásila Petra se šestadvacetiletým Filipem, když spolu byli ještě krátce. Petra má navíc synka Miloše, kterému je devět let a žijí spolu v pronajatém bytě společně s přáteli Alenou a Filipem. Tedy, teď už je Petra bez svého Filipa...

"Bez Výměny bych tady v tom ještě nějakou dobu byl. Bude pro nás pro oba s Petrou dobře, když půjdeme od sebe. Nechci už ji vidět, byla teď deset dnů bez vodky," prohlásil Filip.

Alkohol jako hlavní problém

Petra pracuje jako zdravotní sestra v sociálních službách a Filip je autolakýrník. Problém je, že Petra nechodí do práce, aby zůstala se synem na ošetřovném a Filip má zlomenou nohu z poslední hádky, kterou se svou o 17 let starší partnerkou vedl. Po sporu se Filip opil, praštil hlavou do zdi, způsobil si otřes mozku a při útěku z nemocnice skočil z druhého patra a zlomil si nohu.

V jejich vztahu byl největším problémem alkohol. "Ona má ten alkohol ráda. Já přijdu z práce a tady je rozpitá vodka," rozplakal se při natáčení Filip. A ukázalo se to i při spolubydlení. Petra totiž dluží svým přátelům zhruba 104 tisíc korun za nezaplacené nájmy a synkovi Milošovi nekupuje ani pomůcky do školy. Místo toho se raději napije, občas i s partnerem Tak tomu bylo, dokud nepřišla Výměna manželek. Mladík Filip už pro sebe a spolubydlící zařídil ubytovnu.

Slíbila, že nebude pít

Petra sice v Mezi osmi očima slíbila, že se alkoholu už ani nedotkne, ale její kamarádka Alena na to měla svůj pohled. "Filip jí řekne, že s ní končí, a první, co bude chtít, bude se ožrat hned první večer, jestli u vás nechlastala," prohlásila ostře.

Na druhé straně výměny byla Nikola (26) s manželem a jejich dvěma malými dcerami, rodina bydlí v Rozvadově. A mladičká Nikola byla naprosto zděšená, když se stala náhradní matkou a manželkou. Nejen kvůli alkoholu, ale také proto, jak je postaráno o synka Miloše.

Související články

Další články