Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Po Výměně manželek nastalo peklo: Na nákup posíláme sousedku, bojíme se chodit ven! Chtějí mě zabít jako pedofila, říká Marian

+ Dalších 26 fotografií
Na středeční díl Výměny manželek Iva (17) a Marian (45) ze Semil nejspíš nikdy nezapomenou. Jejich životy se jim po odvysílání otočily o 180 stupňů, když na ně jejich okolí začalo nenávistně reagovat. Nemohou ani z bytu, musí pro základní potraviny posílat svou sousedku. Věkově rozdílný pár má dokonce obavy o život!

Televize Nova vypustila na obrazovky další velmi emotivní díl. Iva a Marian jsou od sebe téměř o třicet let vzdáleni. Jde o velmi netradiční pár, který po půl roce vztahu zplodil dceru – Ivě tehdy bylo patnáct.

Jako mladá si prošla doslova peklem. První sexuální zkušenost měla už v 11 letech, ve dvanácti začala s drogami a alkoholem. Po narození dcery těžko zvládala její výchovu. Teď rodinu pranýřují lidé na internetu, jejich okolí v Semilech jim nemůže přijít na jméno. „Iva si po tom díle musela smazat Facebook. Já si ho také smažu. Nemůžeme ven, jsme uvězněni v bytě. Protože na nás lidé pokřikují, že jsem pedofil a další hrozné věci. Na nákup musíme posílat sousedku, nemůžeme ani ven,“ řekl nám do telefonu Marian, jaké byly reakce lidí.

Mají ze života peklo. „Možná se budeme muset přestěhovat,“ přiznal Marian, který se bojí, aby nepřišel kvůli tomu, že vstoupili do reality show o práci nebo, ještě hůře, o život. „Je nám hrozně,“ dodal muž, který s Ivou plánuje ještě druhé dítě.

Související články

Další články