Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Po vyhazovu stále spolu: Hanka Mašlíková prozradila eXtra.cz, co s ní teď bude!

Hanka a Petr se opět setkali o víkendu.
+ Dalších 6 fotografií
Moderátoři Snídaně s Novou Hana Mašlíková provdaná Reinders (36) a Petr Říbal (32) se už na televizní obrazovce nejsledovanější tuzemské stanice neobjeví. Minulý týden se s nimi na Nově rozloučili. Hanka ale nevyplakala potoky slz, jak by si někteří mohli myslet. Redakci eXtra.cz prozradila, co jí teď čeká. Najde práci, která by ji naplňovala stejně, jako tomu bylo ve Snídani s Novou?

Minulý týden byl pro známou moderátorskou dvojici tím posledním. "Že končíme jsme už nějakou dobu věděli, takže se nekonají žádná dramata, byli jsme na to připraveni a smířeni,“ řekla redaktorovi eXtra.cz Hanka do telefonu.

Je stále na mateřské dovolené, a tak se teď bude především soustředit na svého potomka. „Jsem máma, a tak pro mě mé povinnosti nekončí. Naopak se teď budu více věnovat synovi, kterého s manželem Andrém vychováváme. Snídaně mi vyhovovala především v tom, že jsem vše časově hravě zvládala, což už u jiné práce může být problém. Ale nebojím se o sebe a nějaké nabídky mám. Uvidíme, co všechno mi osud přinese,“ usmívala se sympatická maminka, která se o víkendu opět setkala se svým moderátorským kolegou Petrem Říbalem. Moderovali totiž akci, které se zúčastnili zejména majitelé čtyřnohých mazlíčků se svými miláčky.

Mohlo by vás zajímat

Další články