Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Po vulgárním Prostřenu přišla skrytá nenávist. Kdo je největší taktik, který udělá peklo ostatním?

Začínáme vařit u Jakuba.
Zdroj: FTV Prima
+ Další fotografie
Po přehnaně vulgárním Prostřenu, kdy se machna Veronika málem pobila s arogantní Andreou, je tu nový týden a nová partička. Zdá se, že tahle pětice bude na sebe vlídná a milá. Jenže zdání může klamat!

Mladík Jakub bydlí se svou přítelkyní v bytě, kde chovají i psa, což ostatní poznají. A moc to neocení. Přijde jim, že je to poznat, že se o domácnost nestarají tolik, jak by měli. Pes je prý tak nějak cítit.

Ale zatím se všichni drží a nikdo to Kubovi neřekne na plnou pusu. Všichni se snaží být solidární. Jaký obrovský rozdíl oproti Veronice, která u Andrejky hledala i sebemenší kousíček prachu. Tady se soutěžící k sobě chovají alespoň trochu jako lidi.

Tři páni a dvě holky. Člověk by si řekl, že to bude mezi soutěžícími třeba jiskřit, ale zatím je klid. Snaží se k sobě chovat dobře, ale taktizování je už vidět.

Zítřejší hostitel Vojtěch sám přiznal, že chce lichotit hostiteli, aby mu Kuba později dal co nejvíce bodů. Co je teď vlastně horšího? Říkat vše na plnou pusu, nebo se tvářit jak svatý, ale ve skutečnosti být pěkná sketa?

Co se v Prostřenu ještě semele, se dozvíme během dalších čtyř dnů, ale "taktici se ještě určitě prozradí a začne ta pořádná jízda!

Související články

Další články