Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Po vlně nenávisti Jana Kirschner změnila přístup: Půvabná holka na úrovni s úsměvem

Zdroj: archiv
+ Dalších 36 fotografií
The Voice
Diváci The Voice dlouhé týdny nemohli vystát porotkyni The Voice Janu Kirschner (40). Lidem byla zpěvačka protivná a podle jejich komentářů na sociálních sítích se chovala příliš afektovaně a jejímu projevu chyběla přirozenost. Nyní je ale všechno jinak. Porotkyně si možná vzala kritiku srdci, zapracovala na sobě a nese to ovoce.

Od začátku pěvecké soutěže The Voice upadla v nelibost diváků porotkyně Jana Kirschner. Lidem se nelíbilo její afektované chování a čím dál tím častěji se chovala hystericky. Další drobnost, které lidem vadila bylo, že si zpěvačka neustále prohrabovala svoje vlasy tak často, až diváci začali přepínat.

Uběhlo ale pár týdnů a lidé otočili. Janu si začínají pochvalovat a dokonce se jim zamlouvá i jako kouč. „Jana jako kouč je výborná, v medailonech je super vidět, jak všem pomáhá,“ píše nadšená divačka, jejíž komentář posbíral spoustu souhlasných reakcí.

Na druhou stranu Jana své chování poněkud změnila. V současnosti působí přirozeněji a hlavně klidněji. Tohle chování diváci hodnotí kladně a na zpěvačku a porotkyni pomalu mění názor.

Související články

Další články