Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Po velkolepých zásnubách přišel konec: Tyto celebrity sundaly prstýnek ještě před svatbou

Zdroj: profimedia.cz/archiv Agáty Prachařové
+ Dalších 9 fotografií
vztahy
Byla to velká láska, kterou se rozhodli stvrdit svatbou. Bohužel občas rozhodne osud jinak a z příprav na veselku zbude jen hořké zklamání. Pro některé celebrity byl ale rozchod ještě před svatbou vysvobozením. Po nějaké době se u mnohých ukázalo, že na ně čekal někdo jiný. Jaké slavné ženy se pyšnily blyštivým prstýnkem, který ale nakonec sundaly?

V roce 2014 se rozhodla k radikálnímu kroku ve vztahu s trenérem Mirkem Ciprou Jitka Boho, tehdy ještě Válková. Ta byla s o devatenáct let starším Mírou už zasnoubená. I když přiznala, že se za celé 4 roky nepohádali a jejich vztah byl téměř idylický, Jitka nechtěla ve vztahu pokračovat…

Svatba s jiným

To se v tu chvíli ukázalo jako dobrý krok, jelikož už po roce si brala muzikanta Lukáše Boho, se kterým přišla do jiného stavu. I když se i tento Jitčin vztah rozpadl, díky němu má krásnou dceru Rosálku.

Před osmi lety zrušila v pořadí už třetí zásnuby i topmodelka Petra Němcová (40). Krásná Češka si měla brát herce Jamieho Belmana. Veselka byla už naplánovaná, Petra se nechala slyšet, že chce, aby se na její svatbě všichni bavili. Dva měsíce před obřadem ale agentura, která Němcovou zastupovala, oznámila, že se slavný pár rozešel.

Petra poznala opravdové štěstí až loni v létě, kdy se vdala za milionáře Benjamina Larretche. Na konci listopadu se dokonce stala ve 40 letech maminkou syna. Poprvé byla zasnoubená se Simonem Atleem, který zahynul pod vlnami Tsunami v Thajsku. Brát si měla v minulosti i zpěváka Jamese Blunta.

Rychlý konec

Zasnoubená byla před deseti lety i Šárka Vaňková. O ruku ji požádal tehdejší přítel a známý režisér Filip Renč. Mladinká Šárka si asi jen těžko dokázala představit, že bude v té době vdanou paní. Jak rychle k zásnubám došlo, stejně rychle z nich i sešlo. Filip Renč se před dvěma a půl lety oženil s herečkou Marií Kružíkovou, se kterou má dcerku Sofii.

Zlomené srdce si odnesla ze vztahu, který směřoval ke svatbě, i Agáta Prachařová (34). Kdysi byla zasnoubená s motokrosařem Honzou Brabcem. O něm prohlašovala, že je to ten nejlepší přítel, kterého kdy měla. To samé si ale zřejmě nemyslel on o Agátě, jelikož se s ní náhle rozešel, což překvapilo i samotnou Agátu, která už nosila na ruce zásnubní prstýnek. Brabec, se kterým chtěla modelka založit rodinu, jí tak zlomil srdce na tisíc kousíčků.

Rozchod tajili

Po delších spekulacích a několika polopravdách, které někdejší ředitelka České Miss Eva Čerešňáková vypustila do světa, vyšlo najevo, že už netvoří pár se svým snoubencem Martinem Ditmarem. I když se veřejnost o jejich rozchodu dozvěděla koncem března 2018, prý spolu reálně nechodili už od května roku 2017. Lásku mezi sebou hráli jen naoko, aby to neohrozilo soutěž Miss, která jim v té době patřila. I v tomto případě skončil prstýnek bývalé vicemiss někde jinde a ne na jejím prsteníčku.

Jak to tak vypadá, zásnuby jsou pasé i u modelky z dětského domova Veroniky Kašákové. Ta dlouho čekala, až jí partner Milan Sovadina navlékne prstýnek. Když se tak stalo, vztah začal mít sestupnou tendenci. Dospělo to až do fáze, kdy Veronika opustila Českou republiku a momentálně se věnuje studiu anglického jazyka v Oxfordu. I když oficiálně k rozchodu nedošlo, jen těžko si lze představit, že tito dva chystají veselku.

Související články

Další články