Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Po váze má Mašková problém s vlasy: Skončila SuperStar a Tereza začala šíleně riskovat!

Mašková po konci SuperStar šíleně riskuje!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Za pořádný a především nepochopitelný hazard se dá označit nekonečné experimentování Terezy Maškové (22) s účesy. Vítězka letošní SuperStar je přírodní černovláska, ale v posledních měsících zdobí její hlavu růžová. Změny už jsou ale tak časté, že by se mohly na vlasech Maškové nenávratně podepsat!

Z oplácané a umaštěné dívky vyrostla Tereza Mašková v sexy kočičku, po které by nezatoužil jen naprostý blázen. Jenomže pro rodačku z Třince byl patrně jeden zdravotní problém málo, takže si začala zadělávat na další!

Vítězku SuperStar 2018 si vedle jejího fenomenálního hlasu všichni zapamatovali i pro její bláznivý účes. Mašková se netají tím, že k růžovému účesu přišla kvůli nehodě, když se v obchodě přehmátla a místo černé sáhla právě po sytě růžové.

Po skončení pěvecké show Tereze přitekly nejenom statisíce na bankovní konto, ale především hektolitry barvy na vlasy. Začala totiž experimentovat a s trochou nadsázky by se dalo říct, že obden se ukazuje s jiným účesem.

Pro vlasy jsou takové změny samozřejmě velkou zátěží. Pokud to takhle půjde dál, mohlo by se také stát, že se Tereza jednoho rána probudí a kvalita jejích loken si v ničem nezadá s dámami v důchodovém věku.

Ty na to ale na rozdíl od Maškové už mají nárok! Nepřejeme si nic jiného, aby ji takové neštěstí nepotkalo, ale musí pro to něco udělat.

Související články

Další články