Z oplácané a umaštěné dívky vyrostla Tereza Mašková v sexy kočičku, po které by nezatoužil jen naprostý blázen. Jenomže pro rodačku z Třince byl patrně jeden zdravotní problém málo, takže si začala zadělávat na další!

Vítězku SuperStar 2018 si vedle jejího fenomenálního hlasu všichni zapamatovali i pro její bláznivý účes. Mašková se netají tím, že k růžovému účesu přišla kvůli nehodě, když se v obchodě přehmátla a místo černé sáhla právě po sytě růžové.

Po skončení pěvecké show Tereze přitekly nejenom statisíce na bankovní konto, ale především hektolitry barvy na vlasy. Začala totiž experimentovat a s trochou nadsázky by se dalo říct, že obden se ukazuje s jiným účesem.

Pro vlasy jsou takové změny samozřejmě velkou zátěží. Pokud to takhle půjde dál, mohlo by se také stát, že se Tereza jednoho rána probudí a kvalita jejích loken si v ničem nezadá s dámami v důchodovém věku.

Ty na to ale na rozdíl od Maškové už mají nárok! Nepřejeme si nic jiného, aby ji takové neštěstí nepotkalo, ale musí pro to něco udělat.