Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nevěřili byste, jak je snadné se stát milionářem: Nyní si to můžete zkusit i na vlastní kůži, co všechno pro to musíte udělat?

Nový iPad Air může být váš. A ještě si ověříte, zda umíte pracovat
s penězi.

Vždycky jste se divili tomu, kolik hromad peněz je možné vydělat jen díky investicím? Máte pocit, že to, co dokáží milionáři na burze, svedete taky? Je jedno, jestli vás povede šestý smysl nebo cit pro věc, nebo vaše ekonomické a tržní znalosti, ale konečně si můžete vyzkoušet, jaké to je zhodnocovat svůj kapitál díky obchodování.

A budete na to mít rovnou milion.

Tedy jen ten virtuální, aby vás případná ztráta nebolela. Obchodovat můžete v nové virtuální soutěži se světovými měnami, různými komoditami, ale také dluhopisy a akciemi. Stačí vám k tomu jen počítač, chytrý telefon nebo tablet. A rovnou můžete jeden vyhrát! Nový iPad Air čeká právě jen na vás, stačí jen být ve virtuálním obchodování úspěšný.

Do soutěže o tablet se zaregistrujete zde a s vaším milionkem budete pracovat u českého obchodníka s cennými papíry HighSky Brokers, a. s., která vznikla v roce 2010 a disponuje licencí České národní banky, navíc má základní kapitál 37,5 milionu korun! Budete v pravých rukou.

Související články

Další články