Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Po utajované svatbě zasloužený odpočinek! Tenistka Karolína Plíšková ukázala nádherné tělo a snubní prsten

Zdroj: Instagram
+ Dalších 44 fotografií
Moderátor Michal Hrdlička (29) si ve čtvrtek řekl své ano s talentovanou tenistkou Karolínou Plíškovou (26). Jejích luxusní a utajovaná svatba v Monaku byla vkusná a pouze v kruhu nejbližších. Novomanželé si po svém velkém dnu užívají zasloužený odpočinek na líbánkách.

Karolína Plíšková se stala manželkou moderátora Michala Hrdličky ve čtvrtek v Monaku a byla opravdu půvabnou nevěstou, která všechny okouzlila a překvapila přirozeným jemným lookem. I když Michal dostal co proto za svůj nepovedený melír, kromě vlasů vypadal také velmi vkusně a elegantně.

Novomanželé se rozhodli po svatebním dnu v Monaku ještě zůstat a užít si zde líbánky. Kromě manželů zde zůstala i Kristýna, dvojče Karolíny, a užívají si tak nádherné letní dny společně. Kromě svatební fotky se Karolína pochlubila na sociálních sítích i fotografií z líbánek.

Tenistka se ukázala v plavkách a se snubním prstenem, který dostala od svého manžela. Předvedla nejen nádherné vysportované tělo, ale i přirozené ženské křivky. Vypadá to, že si Karolína užívá nejen manžela, ale také spokojené a klidné dny, které ji teď čekají.

Související články

Další články