Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Po úspěchu seriálu Most! Petr Kolečko nepolevuje: Na film Přes prsty láká žhavými těly a šťavnatými zadky

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 14 fotografií
žhavé
Petr Kolečko nepolevuje a po úspěchu seriálu Most! se pustil hned do dalšího projektu. Tím je snímek Přes prsty, který je jeho režijním debutem. Na sportovní komedii, která přijde do kin už letos v srpnu, láká pořádnou dávkou sexy vymakaných těl a šťavnatých zadečků. Tím nejpodstatnějším bodem jsou ale herci, pro které si Kolečko došel mezi českou elitu.

Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beachvolejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda a Pavla jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem chce co nejdříve otěhotnět. To starší, svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy. Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra.

Role Lindy se ujala Petra Hřebíčková, která svou schopnost hrát komediální role opravdu uvěřitelně ukázala už například v sitcomu Helena. Pavlu, která prahne po dítěti, si zahrála Denisa Nesvačilová, která je divákům pravděpodobně nejvíce povědomá díky filmu Jak básníci čekají na zázrak. Jejího partnera Hynka, typického beachboye, si zahrál Vojta Dyk. Neméně podstatnou roli si střihne i Jiří Langmajer jako Jíra.

V dalších rolích se pak objeví například Jakub Prachař, Radka Pavlovčinová, Jakub Gottwald, Kristína Greppelová, Markéta Krejčová a další.

Související články

Další články