Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Po uši zamilovaný Rytmus: Nastěhoval si krásnou Jasminu k sobě domů?! VIDEO jako důkaz

+ Dalších 30 fotografií
To je fofr! Pouhý den od přelomového okamžiku, kdy Rytmus (41) přestal mlžit a přiznal románek s Jasminou Alagič (28), se zdá, že už spolu zamilovaná dvojice bydlí. Nasvědčuje tomu video, které si slovenský rapper vyvěsil na Instagram. Znamenalo by to, že je do krásné moderátorky větší blázen, než kdy byl do Dary Rolins (45)!

V redakci eXtra.cz jsme to věděli už měsíc, ale Rytmus (41) potvrdil vztah s Jasminou Alagič (28) teprve včera. A vypadá to na lásku jako trám!

Slovenský rapper to podle všeho s moderátorkou SuperStar 2018 začal táhnout krátce po rozchodu s Darou Rolins. Informaci o rýsujícím se románku nám ještě zatepla přinesl neomylný práskač, ale samotný páreček vydržel několik týdnů zatloukat. Vymlouvali se na pouhé kamarádské pouto, jenže po usvědčujících fotkách už ve lhaní pokračovat nemohli.

A tak včera Rytmus proflákl, že je do Jasminy skutečně zamilovaný. „I když nejsem povinný zpovídat se z toho, s kým se potkávám, s kým se kamarádím a tak dál, tak tady máte moje vyjádření. Miluju Jasminu Alagič,“ napsal na Instagram.

Zdá se, že jejich vztah nabral pořádné obrátky. Pouhý den od přelomového oznámení si totiž Rytmus na sociální síť vystavil video z romantické snídaně. U něj doma!

Jelikož to není poprvé, co Jasminu ve svém bratislavském luxusním bytě zvěčnil, vyvstává otázka, zda už s ním exotická kráska nebydlí. Byl by to o poznání větší fofr než s Darou, která se společného bydlení dočkala až po dostavení vily v Praze.

Co myslíte, rozhodl se Rytmus posunout vztah o stupeň výš? Nebo zatím Jasmina chodí jen na hodně dlouhé návštěvy?

Související články

Další články