Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Po uši zamilovaná Lucie Bílá: Je zavalená prací, po boku staronového svalovce ale září štěstím! VIDEO

+ Dalších 42 fotografií
Kromě toho, že Lucie Bílá (52) platí za národní poklad, na sebe v poslední době strhává pozornost i staronovým vztahem s výrazně mladším Radkem Filipim (35). S tím se dala znovu dohromady po delší pauze. "Lidi se diví, že jsme to neudělali už dávno," svěřila exkluzivně pro Extra Focus několikanásobná Zlatá slavice. Pracovní léto si spolu hodlají jaksepatří vynahradit!

Zatímco jiné hvězdy tráví horké letní dny na dovolené, Lucie Bílá, které je věnován celý letní speciál magazínu Extra Focus moderátorky Kateřiny Kristelové (38), je zavalená prací. A vůbec není nespokojená, naopak. „V Bratislavě přes týden točím cédéčko, přes víkendy jezdím s Arakainem na festivaly. Takže prázdniny teprve budou,“ usmívá se zpěvačka.

Nedávno se vrátila k mladšímu svalovci Radkovi Filipimu. „Lidi od sebe musejí někdy odejít, aby se k sobě mohli vrátit. Jsou věci, který si můžete stokrát naplánovat, ale pak se stejně ukáže, že ty plány byly zbytečné. Taky jsem si všimla, že lidi jsou překvapení, že už jsme to neudělali dávno,“ řekla zamilovaná Lucie.

„Mám pocit, že lidé okolo mě věděli daleko dřív než já, že k sobě patříme,“ dodala.

Řeč přišla i na zpěvaččina syna Filipa nebo plány do vzdálenější budoucnosti. Na celý rozhovor se podívejte ve videu na začátku článku.

Mohlo by vás zajímat

Další články