Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Po uši zamilovaná Eva Samková: Olympijskou vítězku sbalil pohledný český herec!

Eva Samková má bronz.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
láska
Ani tma pozdního večera nedokázala ukrýt vzkvétající lásku! Olympionistka Eva Samková (25) se před křtem nového alba skupiny Monkey Business ukázala se svým novým objevem. Tím není nikdo jiný než pohledný herec Marek Adamczyk (31), který divačky u televizních obrazovek zaujal v seriálu Dabing Street.

Ačkoliv se o jejich vztahu nejdříve jen spekulovalo, poté, co se na veřejnosti políbili, nikdo už nepochyboval, že Eva Samková a Marek Adamczyk tvoří pár. Jen málokdo se může divit, že se olympijská vítězka nechala Markem unést. Z tohoto sympatického herce jeho fanynky šílí a rozhodně se nedá říct, že by měl o ženy nouzi. Jiné nápadnice však teď můžou už jen závidět Evě, že tohoto fešáka ulovila.

Ačkoliv se o sobě nejdříve vyjadřovali jen jako o přátelích, když spolu vyšli do kina na předpremiéru, svůj vztah otevřeně přiznali a potěšili všechny, kteří jim od prvních spekulací drželi palce.

Marek Adamczyk se přitom ještě před půl rokem pochlubil snímkem, na němž se lísá k pohledné Simoně Weisslechner. Ani Eva nebyla sama, jejím přítelem byl Jakub, jejich kamarádství časem přerostlo ve vztah. Zdá se, že hrdličky pustily bývalé partnery k vodě. Eva po Markově boku jen září a tak nezbývá, než jim do vztahu popřát hodně štěstí.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy