Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Po triumfu na Českém lvu strávil neděli s rodinou: Kolečko s Vignerovou vyvezli malého Jiříka

Zdroj: Profimedia.cz / archiv Anety Vignerové
+ Dalších 8 fotografií
procházka
Seriál Most!, který byl nominovaný na Českého lva v kategorii Nejlepší dramatický televizní seriál, svou nominaci v sobotu večer proměnil ve vítězství. Tvůrci seriálu neskrývali na pódiu nadšení. Scénárista Mostu! Petr Kolečko dorazil na slavnostní předávání cen do Rudolfina s maminkou. Partnerka Aneta Vignerová s dvoutýdenním Jiříkem zůstala pochopitelně doma.

Modelka Aneta Vignerová fandila svému partnerovi alespoň doma z gauče. Přímý přenos sledovala a vyhlášení nejlepšího seriálu si natočila na telefon. Obrovskou radost měla jak ona, tak i Petrova maminka, která syna na slavnostní udílení doprovodila.

Dobrý rok

Petr Kolečko má za sebou úspěšný rok. V únoru loňského roku, kdy vtrhl na obrazovky právě seriál Most!, se dostal do širokého povědomí. Ve stejné době také vyšlo najevo, že tvoří pár se známou českou kráskou Anetou Vignerovou. I když má Kolečko už dvě děti z předchozího manželství, jen pár měsíců po tom, co začal randit s někdejší Českou miss, oznámil, že bude potřetí tatínkem.

Syn Jiřík

Únor je pro něho, zdá se, magickým měsícem. 22. 2. se mu narodil syn Jiřík, kterého s Anetou milují nade vše.

Ke snímku z nedělní procházky napsala na Instagram Aneta prosté "Výletníci". Fanoušci mají radost nejen z fotky slavných rodičů s kočárkem, Petrovi spousta lidí dodatečně gratuluje k Českému lvu.

Jak probíhal 27. ročník předávání Českých lvů a kdo zvítězil v ostatních kategoriích se podívejte ZDE.

Související články

Další články