Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Po třeštidle Douchové z Vrchní, prchni! se slehla zem: Takhle vypadá po téměř 40 letech!

Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Kdo by si nepamatoval obrýlené třeštidlo Douchovou z legendárního film Vrchní, prchni! Díky oblíbené komedii se sice její představitelka Zuzana Fišerová-Svátková (59) stala nesmrtelnou, ale v šoubyznysu se neuchytila. Po uvedení snímku se po ní slehla zem. My jsme ji vypátrali a víme, jak vypadá po téměř čtyřiceti letech i čím se živí.

„Drzoune jedna drzá, zvědavá, vošklivá, brejlatá,“ řval na prodavačku knih ve filmu Vrchní, prchni! Josef Abrhám (78). Přijal ji jenom proto, že ho fyzicky nepřitahovala. Ačkoliv šlo o poměrně výraznou roli, po představitelce Douchové Zuzaně Fišerové-Svátkové se po uvedení filmu slehla zem.

Pár dalších štěků sice na kontě ještě má, ale v žádném pořádném filmu už se nikdy neobjevila. Nepřijali ji ani na žádnou uměleckou školu. „Čekala jsem, že ještě nějaká nabídka přijde, ale vzhledem k tomu, že mě nevzali na žádnou divadelní školu jsem pochopila, že talent zkrátka nemám. Takže se nedá nic dělat,“ řekla s odstupem času Zuzana Fišerová Svátková týdeníku Sedmička.

Fišerová se smířila s tím, že se v šoubyznysu neuchytí, a tak se začala živit „rukama“, přesněji pusou. Prodává totiž zájezdy a vypadá to, že ji práce baví.

Poznat v ní obrýlenou ošklivku Douchovou je ale s neúprosným plynutím času stále těžší. Ačkoliv zestárla, už není tak nevýrazná, a to nejen proto, že odhodila brýle. Má i nové zrzavé vlasy, které k ní ladí daleko víc. Světélko naděje, že se jednoho dne ozve nějaký režisér a obsadí ji do svého filmu, ale ještě zhasínat nechce. Třeba se někdy dočká.

Související články

Další články