Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Po třech ostudách se budeme zase účastnit finále Eurovize. Dokáže nás z trapasu vytáhnout Marta Jandová s Noidem?

Marta a Noid se budou snažit vytáhnout Česko z megatrapasu.
Zdroj: koláž archiv

Jako kdyby nám to už třikrát nestačilo. Za existenci samostatné České republiky jsme se třikrát zúčastnili mezinárodní soutěže Eurovize a výsledky našeho umístění jsou rovnou ke skoku do zdi.

Kabáti v roce 2007 – poslední.

Tereza Kerndlová v roce 2008 – předposlední.

Gipsy.cz v roce 2009 – poslední. A bez jediného bodu.

Au.

Když už ostudy bylo dost, rozhodla se Česká televize, která Eurovizi vysílala, že to by stačilo, a stáhla přenos s odůvodněním, že má nízkou sledovanost. Bodejť, kdo by se taky na to chtěl dívat, to jednak, a pokud tam neumíme poslat někoho, kdo neskončí na posledním místě, raději si tady jeďme svou provinční SuperStar a dělejme z toho událost roku.

Letos se ale odehraje další pokus. Na finále do Vídně i přes tyhle tristní výsledky pojede Marta JandováVáclavem Noidem Bártou, ti mají totiž spolu pro tuto příležitost nachystán duet Hope Never Dies, tedy Naděje nikdy neumírá. Jak příznačné.

Bárta sice skvěle zpívá a skládá, ale bohužel pro něj je známější ze svých vztahů s Bučkovou a Bílou než jako sólový zpěvák. Jandová zase udělala velkou kariéru v Německu nezávisle na slavném jméně svého otce, ale bude tohle stačit?

Kabáti měli u nás taky největší koncert na Vypichu a víc návštěvníků než Madonna, přesto skončili na Eurovizi s jedním bodem. My jsme samozřejmě na duet Bárty a Jandové zvědaví. A samozřejmě vám ho přineseme, až bude venku.

Související články

Další články