Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Po tragické ztrátě syna se Cristiano Ronaldo dojímá: Takhle mu dcera usnula v náruči

Pro Ronalda je Georgina životní partnerkou.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
rodina

Fotbalistu Cristiana Ronalda (37) a jeho partnerku Georginu Rodriguez (28) postihla tragédie. Pár se těšil, jak přivítá na světě svá dvojčátka, avšak jedno při porodu zemřelo. Takové rány někdy nedokáže zahojit ani čas, přesto jim úsměv na tváří dokáže vykouzlit novorozená dcera, se kterou se Ronaldo zvěčnil na krásném snímku a ten umístil na sociální sítě. Podívejte se, jak si rozkošná holčička hoví v náruči svého tatínka.

"Láska navždy," napsal jednoduše a jasně fotbalový střelec Cristiano Ronaldo k rozkošnému snímku se svou novorozenou dcerou, která spinká v jeho náruči, zatímco se fotbalista nemůže na svůj poklad s úsměvem na tváři vynadívat.

Vděčnost za život, který rodina právě přivítala

Za úsměvem Cristiana Ronalda se přesto skrývá i velká bolest, kterou prožívá se svou partnerkou Georginou Rodriguez. Při porodu dvojčátek totiž přišli o chlapečka. S takovou ztrátou se každý vyrovnává jinak, avšak ta největší opora v podobě rodiny je snad tou nejsilnější.

Pár spolu vychovává pět dětí, které jim dokážou vykouzlit úsměv na tváři, což je znát i na rodinném snímku, který Cristiano i Georgina nedávno sdíleli na Instagramu. Legendární fotbalista promluvil i o tom, jak vděčný je za svou rodinu.

"Domov, sladký domov. Gio a naše holčička jsou konečně s námi. Chceme všem poděkovat za všechna milá slova a gesta. Vaše podpora je velmi důležitá a všichni jsme pocítili lásku a úctu, kterou k naší rodině chováte. Nyní je čas být vděčný za život, který jsme právě přivítali na tomto světě," napsal dojemně.


Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy