Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Po tragické ztrátě bratra (†22) přišla i o otce: Herec Andrej Hryc (†71) prohrál boj s leukémií

Po tragické ztrátě bratra (†22) přišla i o otce: Herec Andrej Hryc (†71) prohrál boj s leukémií
Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia / Ig: @wandahrycova
smutek
Po tragické smrti bratra, který zemřel ve věku dvaadvaceti let, přišla Wanda Hrycová i o otce, uznávaného herce, hvězdu Černých baronů a Ulice Andreje Hryce (†71), který prohrál boj se zákeřnou leukémií.

Do uměleckého nebe dnes v časných hodinách odešel herec Andrej Hryc, který prohrál dlouhodobý boj se zákeřnou nemocí. Poslední měsíce života pro něj byly velkým utrpením, avšak měl u sebe velkou oporu, a to svou dceru Wandu, která se o otce starala. "Dnes ve 3.13 hod. mě opustil nejdůležitější muž mého života… Poslední hodiny toho jeho jsem ho držela pevně za ruku," informovala o tragické ztrátě dcera Wanda.

Dcera mu byla velkou oporou

Kvůli zákeřné nemoci herec zhubl padesát kilo, a když neměl dostatek síly, tak používal invalidní vozík. "Mám sice chodítko a s ním chodím úplně normálně. Ale když mám jít někam více než půl kilometru, tak je lepší, aby mě někdo tlačil. I na delší výlety, ty samozřejmě absolvuji na vozíčku, nedá se nic dělat," svěřil se herec deníku Nový čas ještě koncem minulého roku.

Smrt bratra a dojemný vzkaz do nebe

Není to však jediná těžká ztráta, se kterou se musí dcera Wanda Adamík Hrycová vyrovnávat. V roce 2008 přišla o milovaného bratra Huga (†22), který zemřel při tragické autonehodě.

"Dnes bys měl 35 ... velmi často přemýšlím jaké by to bylo ... už bys byl dospělý muž. Byl bys šťastný? Byl bys svobodný větroplach, nebo usazený manžel? Měl bys už děti? Žil bys tady, nebo tak jako poslední roky tvého života stále někde pryč? Kdybys nám neodešel, byla bych vlastně já vdaná a měla bych děti? Pochybuji věru ... tvůj odchod obrátil můj život vzhůru nohama, na pár let vyřadil můj životní kompas z provozu, ale pak jsi mi poslal do života člověka, který mi opět ukázal, kde je sever a za to ti děkuji. Za mého muže i za mé krásné tři děti. Hugo, stále mi chybíš. Všechno nejlepší k narozeninám, milovaný bratře," vzkázala Wanda dojemně bratrovi letos na jeho narozeniny do nebe.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy