Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Po tragické smrti manželky první dobrá zpráva: Šimon Bílý z Mirai se dočkal potomka

Zdroj: archiv Š. Bílého
+ Dalších 9 fotografií
RADOST
Před dvěma lety se Šimonu Bílému (29), bubeníkovi kapely Mirai, zhroutil svět, když po tragické autonehodě pohřbíval svou manželku Denisu (†26). Jenže čas všechny rány zhojí a dnes už se zase raduje. Jeho druhá žena Renata mu porodila dítě.

„Co myslíte? Je tam podoba? Teda až na ty zuby…“ napsal na svůj Instagram Šimon k fotce, kterou oznámil, že se stal poprvé tatínkem. Jestli jde o dceru nebo chlapečka, nesdělil (gratulace směřují k malé slečně), ale evidentně je šťastný a i když na svou zesnulou ženu bude vzpomínat až do konce života, slzy nyní na čas vytěsnila otcovská hrdost.

Víra

Sympaťák Šimon Bílý (29) sdílel i druhou fotku, na níž je i s novopečenou maminkou. „Renatka se zlobila, že na té fotce dělám ksichty… Tak ještě jedna, kde už vypadáme normálně,“ vtipkoval u snímku, na němž jeho choť sama dělá legrační grimasu.

Hudebníkovi po tragédii dodávala chuť do dalšího bytí nejen nová láska, ale ze začátku hlavně víra. Právě díky ní se z nejhoršího otřepal a mohl jít dál. A nové rodičovské povinnosti veškeré chmury už tuplem odsunou stranou.

Související články

Další články