Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Po Tomášovi (15) z Brna zmizela i Zuzana (14) z Prahy: Může se nacházet u osob s kriminální minulostí

Nezletilá Zuzana M. zmizela v neděli 18. dubna neznámo kam.
Zdroj: Policie ČR/Martin Procházka/koláž eXtra.cz
Hledá se dítě

Policie vyhlásila pátrání po teprve čtrnáctileté Zuzaně Mašínové, která se v neděli 18. dubna nevrátila z jednodenní vycházky do výchovného ústavu v Praze 4. Policejní mluvčí Jan Rybanský na policejním webu uvedl, že se dívka ráda pohybuje mezi lidmi s kriminální minulostí v Praze i jejím okolí. Není to prý také poprvé, co ji hledají. 

Hledaná dívka utekla v neděli 18. dubna své matce v metru Chodov. Ta ji zrovna doprovázela zpět do výchovného ústavu na Praze 4, kde dívka přebývala. Měla povolenou jednodenní vycházku, která se ale vymkla kontrole, protože se dívce zřejmě nechtělo zpět do ústavu. Místo toho utekla.

Pohřešovaná dívka má střední, asi 175 centimetrů vysokou postavu, má odbarvené středně dlouhé vlasy a zelené oči. Podle informací dostupných na oficiálních stránkách Policie ČR na sobě měla v době útěku šedou mikinu a tepláky, bílé tenisky a černou tašku přes rameno. Dívka se podle našich informací ráda pohybuje mezi osobami s kriminální minulostí na území Prahy i v jejím okolí, napsal policejní mluvčí Jan Rybanský na policejní web.

Pokud máte jakékoliv informace, kontaktujte linku 158 nebo sdělte informace na nejbližší policejní stanici.

Tomáš z Brna se také stále nenašel

Policie také stále, zatím beznadějně, pátrá po patnáctiletém Tomášovi z Brna. Ten je pohřešovaný od minulé středy, kdy se večer nevrátil domů. Tomáš byl naposledy viděn ve středu kolem osmé hodiny večerní v Jundrově. Mladík se měl toho dne odpoledne setkat se třemi kamarády na místním golfovém hřišti. Zatím ale stále není jasné, co se na místě stalo a kam se Tomáš poděl.

Podle deníku Blesk se v okolí místa, kde se měl Tomáš s kamarády sejít, postupně našly jeho osobní věci batoh, mobilní telefon, bunda a jedna bota. Tomáš Pospíšil má zhruba 170 centimetrů, má hnědé oči a tmavé, krátce střižené vlasy. V době zmizení na sobě měl černé tepláky, mikinu a černobílé tenisky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy