Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Po tom touží každá žena: Bez tebe bych nebyl, věnoval slova plná lásky Leoš své Monice

Zdroj: Archiv Leoš Mareše
+ Dalších 6 fotografií
vyznání
Monika Marešová oslavila v sobotu 39. narozeniny. Kromě drahých darů, které jí chodily celý týden od luxusních značek, se kterými spolupracuje, se Monika dočkala v sobotu toho nejhezčího. Leoš jí na sociální síti věnoval krásná slova, která oslavenkyni musela dohnat k slzám. Co jí zamilovaný Leoš vzkázal?

Znají se skoro pět let, z toho dva roky jsou manželé. Láska, která mezi nimi zahořela, nepolevuje ani dnes. Jak se zdá, Leoš (43) si čím dál více uvědomuje, co ve svém Avíkovi skutečně našel.

Dojemné vyznání

"Všechno nejlepší k narozeninám lásko. Bez tebe bych nebyl...," napsal Leoš k černobílé fotografii, která leccos vystihuje. Slavný moderátor už několikrát zmínil, že je díky Monice lepším člověkem. O tom jsou přesvědčeni i jeho fanoušci. "Ona je tak báječná a tak moc jste od doby, co jste spolu, stoupl v mých očích. Asi je to hloupé, ale jste pro mě lepším člověkem, co máte tuto skvělou ženu po boku," napsala pod příspěvek uživatelka Jitka, se kterou souhlasila i většina ostatních.

Leoš nejen ví, jak svou ženu potěšit, ale je si vědom i toho, po čem obecně ženy touží."Tak to bych taky někdy moc ráda slyšela... Běžně nebulím... Díky Vám dnes," napsala fanynka Ilona. Takové vyznání opravdu vhání slzy do očí.

Je pravdou, že Leoš byl před osudovým setkáním s Monikou (39) poněkud vyhořelý. Napůl rozvedený a po několika neúspěšných vztazích s modelkami se dokola rozcházel a scházel s Petrou Faltýnovou (41), o které věděl, že nebude zřejmě ženou jeho života. Až v módní redaktorce Monice, která mu od začátku připomínala Avatara, našel opravdovou lásku.

Jediné, co manželům momentálně schází, je miminko. Nedávno oba prozradili, že by si ho moc přáli, nicméně jim příroda zatím nepřeje.

Související články

Další články