Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Po tatínkovi nebude: 13 žhavých snímků krásné dcery Eve zesnulého Steva Jobse

Nejmladší dcera Steva Jobse vyrostla do krásy.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 10 fotografií
pikantnost
Tak tady jablko padlo opravdu daleko od stromu. Nejmladší dcera již zesnulého multimiliardáře a zakladatele firmy Apple Steva Jobse (†56), který podlehl v roce 2011 zákeřné nemoci, se rozhodla stát modelkou. A že se jí daří, Eve Jobsová (22) se už ve dvaadvaceti letech stala tváří kosmetické značky, pro kterou do nové kampaně nafotila pořádně žhavé snímky z bublinkové lázně, kde je zahalená pouze koupelovou pěnou. Byl by na svou dceru tatínek Steve dnes pyšný?

Půvabná nejmladší dcera zesnulého Steva Jobse, se rozhodla odsunout studium až na druhou kolej a rozjela kariéru modelky. A vypadá to, že se rozhodla správně, dvaadvacetiletá Eve Jobsová nedávno nafotila odvážné snímky pro kosmetickou značku Glossier. Při pohledu na nové snímky z nové kampaně už její příznivci moc představivosti nepotřebují, Eve je v reklamě představená jako modelka, která si dopřává příjemnou koupel, kde jí tělo zahalují pouze bublinky.

Děti, peníze nerostou na stromech!

Ač si mnozí myslí, že rodina po zesnulém multimiliardáři Stevu Jobsovi nebude muset do konce života už nikdy pracovat, realita je poněkud jiná.

Manželka Steva Jobse, Laurene Powell-Jobsová zdědila po jeho smrti odhadované jmění v přepočtu 771 miliard korun. Oba manželé ale vždy zastávali názor, že zdědění takto gigantických sum nepřinese dětem nic dobrého. "Zdědila jsem své jmění od manžela, který se nestaral o hromadění peněz. Dělám to, abych uctila jeho práci," svěřila se vdova Laurene Powell-Jobsová pro The Times.

Nejmladší dcera Steva Jobse je s touto realitou již smířená a svůj osud i blahobyt se rozhodla vzít do vlastních rukou. Zatím se jí velmi daří, v galerii si prohlédněte, jakými půvaby se dcera multimiliardáře Steva pyšní.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy