Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Po tatínkovi Jasmina Alagič ukázala maminku: Kdy jí představí Rytmuse?

Alagič ukázala maminku.
+ Dalších 72 fotografií
Jestli se něco poslední dobou propírá, je to vztah rappera Rytmuse (41) a jeho něžné Jasminy Alagič (28). Nejdříve se svoji lásku snažili tajit, pak se ale rozhodli jít s pravdou ven a od té doby zaplavují sociální sítě romantickými fotkami. Důkazem toho, že Jasmina už soukromí nestřeží jako oko v hlavě, je, že v nedávné době ukázala veřejnosti tatínka a teď i maminku. Nabízí se otázka, kdy ji seznámí s Rytmusem?

Půvabná moderátorka Jasmina Alagič svou lásku k drsnému rapperovi Rytmusovi už netají. Zřejmě si uvědomila, že tajit přehnaně soukromí při publicitě, kterou teď má, je holý nesmysl. K romantickým fotečkám s její láskou přidala ještě snímek s tatínkem a v neposlední řadě teď i s maminkou, se kterou slavila její narozeniny.

Je vidět, že s mámou má Jasmina hezký vztah. Zvěčnila ji při krájení dortu, ze kterého se vám budou sbíhat sliny. Na přetřes přichází otázka, kdy ji seznámí s Rytmusem, ze kterého je sama úplně hin. Na svém Instastories zveřejnila, jak rapuje, a napsala k tomu „Nikdy mě nepřestane bavit ho poslouchat“.

Mohlo by vás zajímat

Další články