Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Po svatbě to hokejista Hertl roztočil: Místo manželky si ho svlékla tajemná blondýnka!

+ Dalších 29 fotografií
Pořádná svatba
Dámy, zatlačte slzu. Hokejový útočník Tomáš Hertl (25) z NHL už je ženatý pán, v sobotu si vzal dlouholetou partnerku Anetu Netolickou (25). Pořádně to rozjet ale stále umí. Po obřadu se totiž v luxusním hotelu za Prahou rozjela divoká pařba, ve které se Hertl nechal svléknout téměř donaha. Jeden by čekal, že se toho chopila aspoň jeho čerstvá manželka. Špatně!

Sotva pár hodin po svatbě s dlouholetou přítelkyní Anetou Netolickou se hokejista Tomáš Hertl urval ze řetězu. V přepychovém hotelu nedaleko Prahy se bujaře slavilo a první chvíle v chomoutu si Tomáš užil dost divoce.

Alkohol tekl proudem, takže netrvalo dlouho, než začali svatebčané odhazovat kusy oblečení. Potom se k Hertlovi přiřítila záhadná blondýnka, rozepnula mu košili a zahodila ji bůhvíkam. Těžko říct, jak se v tu chvíli cítila Netolická.

Tomáš s Anetou chtěli svůj velký den utajit co nejdéle, jejich kamarádi se ale neudrželi a všechno propálili na Instagramu. Hostů jim na veselku přišlo okolo stovky. Mezi nimi byli i hokejisté včetně některých bývalých spoluhráčů Hertla z pražské Slavie.

Mohlo by vás zajímat

Další články