Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Karlos Vémola musel pod kudlu: Co mu lékaři vyndali ze zraněného lokte?

Karlos Vémola po operaci lokte.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu, Karlose Vémoly, koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Operace

Karlos Vémola (37) prožil nezapomenutelný týden. Po honosné veselce s Lelou Ceterovou (33), která proběhla ve čtvrtek, musel v neděli zamířit do nemocnice. Důvodem byla plánovaná operace lokte, jak informoval na svém Instagramu Terminátor. Kromě toho se rozpovídal i o tom, co mu vlastně z lokte vyndali. 

MMA zápasník Karlos Vémola vyhrál souboj nad Srbem Aleksandrem Iličem, během zápasu si však rozbil loket.Nechávám si spravit loket, který jsem si rozbil o Jokerovu hlavu. Držte mi palce, ať je Karlito co nejdříve zpátky,“ prozradil před plánovanou operací bijec na svém Instagramu.

Ještě před operací se stihl oženit. Ze čtvrtka na pátek si vzal svou partnerku Lelu Ceterovou na Občanské plovárně v Praze. Veselka to byla vskutku obrovská a dorazilo plno známých hostů, například Sagvan Tofi, Ivo Rittig či Rytmus.

V lokti měl kameny!

Do nemocnice zamířil Vémola v neděli večer a operaci podstoupil v pondělí ráno, jak napsal web TN.cz. Další den se rozhodl na Instagramu FightLive popsat svůj zdravotní stav.

„Právě jsem se probral po operaci ve fakultní nemocnici v Olomouci. Ještě se mi špatně mluví po té trubici, co jsem měl v krku. Měl jsem dlouhodobě problém s loktem, v zápase jsem ho bohužel dorazil o Jokerovu hlavu. Urval jsem si chrupavku a doktor říkal, že s tímhle se fungovat nedá, že musím hned na operaci, abych mohl pokračovat dál. Ale jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré,“ nechal se slyšet Vémola.

Dodal, že mu díky této operaci mohl lékař rovnou vyndat i kameny, které měl v lokti. Když doktor prý ránu otevřel, divil se, že tam má tak veliké kameny, a řekl mu: „Pane Vémola, s tímhle si člověk ani nevyčistí zuby. To muselo strašně bolet, takové šutry, ale já mu říkám, že bolest je jen pocit,“ dodal ještě Vémola.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy