Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Po spekulacích o rozvodu další zvrat! David Beckham si odjel užívat dovolenou pouze s kamarády

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Victoria Beckham (44) a David Beckham (43) dlouhou dobu patřili mezi stabilní a šťastné manželské páry. Spekuluje se o tom, že vztah uměle udržují a prakticky spolu nežijí. Celou kauzu ještě podpořil fotbalista tím, že se před pár dny sbalil a odjel si užívat dovolenou sám pouze s partou kamarádů.

Po dlouhé době se opět objevily informace o tom, že se Victoria Beckham a David Beckham rozvádějí a jejich idylka už dávno není, co bývala. Tyhle informace se okamžitě začaly šířit rychlostí blesku a Victorii evidentně hodně rozzuřily.

Jen nedávno se pár rozhodl o problému kolem rozchodu promluvit pro Vogue. „Lidé si tyhle věci o našem vztahu vymýšlejí už 20 let, takže David a já jsme si už zvykli ty nesmysly ignorovat a prostě normálně pokračovat dál,“ řekla Victoria.

David ale svým počínáním slova své ženy vyvrátil. Krátce poté, co se začalo spekulovat o rozpadu manželství se sám zabalil a odjel si užívat sluníčko na dovolenou. V Miami si užíval po boku svých přátel, nikoliv s rodinou či manželkou Victorií.

Ustojí pár tohle těžké období? Nebo bude následovat rozvod a dělení majetku?

Související články

Další články