Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Po špatném volebním výsledku se kluci radují: Je to nový začátek a teď jsme si vyrazili na cestu plnou lásky po Evropě, svěřil eXtra.cz milenec Matěje Stropnického

Po špatném volebním výsledku se kluci radují: Je to nový začátek a teď jsme si vyrazili na cestu plnou lásky po Evropě, svěřil eXtra.cz milenec Matěje Stropnického
Zdroj: Profimedia
V posledních dnech mediálně výrazný herec Daniel Krejčík (23), který si zahrál v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, otevřeně promluvil o vztahu s politikem Matějem Stropnickým (34). Oba se milují, prožívají skutečnou lásku, kterou nezlomil ani neúspěch ve volbách - Stropnický v nich byl lídrem Zelených. Ovšem výsledek strany byl tragický... Paradoxně volební debakl ale podle slov talentovaného herce posílil jejich vtah.

Krejčík promluvil pro eXtra.cz, jak se oba hoši vyrovnávají se špatným výsledkem Zelených ve volbách. Málokdo čekal, že se součet hlasů bude pohybovat okolo 1,5 % hlasů. Daniel totiž těsně před volbami pro eXtra.cz promluvil o tom, že je pro Matěje vzájemnou podporou, a přál by si, aby se sny Stropnického mladšího uskutečnily. "Jdeme dál. Naši lásku nám to nevzalo. A to je podstatné. Vlastně to náš vztah posílilo. Teď jsme se rozhodli, že si od všeho odpočineme," řekl eXtra.cz sympatický herec.

Kluci si vyrazili do nedalekého Německa, kde si užívají času pro sebe. "Máme krásnej společnej ultračas, kdy zahazujeme telefony a všechny věci okolo. Navštívili jsme hrobku bavorského krále a zjištění toho, že uvnitř nebude signál, mě udělal radost," přiblížil Krejčík.

Chlapci mají podle slov mladého herce cestovat po celé Evropě, aby prý utužili lásku. Tak snad jim to vyjde navždy...

Související články

Další články