Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Po smrti dvojčat si vypěstovala na břiše pekáč buchet a ani nemusela vkročit do fitka

Žena má pekáč na břiše a nemusela ani vkročit do fitka.
Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Dalších 6 fotografií
Victorii Szomolányi (31) z Londýna potkal velmi krutý osud. 24 hodin po porodu jí zemřela obě dvojčata. Žena upadla do deprese a útěchu hledala v jídle. Pak si ale řekla dost a udělala něco pro sebe. Má pekáč buchet na břiše a ani nemusela do fitka.

Žena porodila dvojčata, syny Masona a Tylera, ale radovala se z nich pouze 24 hodin. Za jeden jediný den přišel místo lásky obrovský smutek. Byla v šoku a tento traumatizující zážitek ji provázel hodně dlouhou dobu. Victorie jejich smrt nesla hodně těžce a útěchu začala hledat v jídle.

Měla nadváhu a byla v depresi. Dokonce vyhledala i pomoc psychologa, protože se snažila potlačovat svůj špatný zážitek a nechtěla o tom s nikým mluvit.

Potom, co byla se svými dětmi Torres (8) a Lexie (6) na dovolené ve Španělsku a oblékla se do bikin, zjistila, že něco je špatně. Když viděla samu sebe v plavkách, řekla si, že s tím musí něco udělat. Potřebovala změnu.

Rozhodla se, že obrátí svůj život vzhůru nohama a začne se věnovat více svému tělu a sama sobě. Navíc jí to pomohlo dostat se z depresí způsobených ztrátou dvojčat. Přihlásila se na půlmaraton a začala cvičit doma. Za pouhých 8 měsíců si na břiše vypěstovala pekáč buchet, a to pouze cvičením doma. Do fitka ji nikdo nedostal!

„Před 11 lety jsem ztratila dvojčata a ten den mi navždy změnil můj život,“ řekla Victorie. „Vše bylo špatně kvůli tomu, co se stalo. Začala jsem tloustnout a měla depresi,“ dodala.

Do práce šla Victorie totiž jen tři týdny po celé tragédii. Potřebovala se rozptýlit a být mezi lidmi. Doma by na to akorát myslela a byla nešťastná. „Když jsem se v roce 2014 viděla u moře v bikinách, lekla jsem se. Řekla jsem si, že se sebou musím začít něco dělat,“ dodala. Její odraz v zrcadle byla prý poslední kapka.

„Vzpomínám si, jaké jsem měla pocity. Zavřená, v depresi, to rozhodně nebylo dobré pro moje děti,“ vysvětluje. Podle ní se vše děje z nějakého důvodu. Teď si přijde jako silnější a lepší člověk. I přes to, že si na svoje zemřelé děti občas vzpomene, snaží se zůstat pozitivní.

Související články

Další články