Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Po slovech o druhém miminku jen zářila: Ewa Farna je jako maminka okouzlující

Zdroj: Showpix
+ Dalších 7 fotografií
půvaby
Mateřství jí přidává na kráse přinejmenším dvojnásobně. Ewa Farna (26) je maminkou osm měsíců a každým dalším dnem je půvabnější. Krev do žil jí nejspíš vlévají i plány na rozšíření rodinky. Jak vyplynulo z jejích slov, s manželem Martinem Chobotem (30) berou aspoň jednoho dalšího potomka jako hotovou věc. Nadšení je na česko-polské zpěvačce znát!

„Jsem teďka čerstvě taky máma a chtěla bych, aby naše děti něco takového v sobě měly a měly se o co opřít," vyprávěla Ewa Farna na své nedávné přednášce. Zatím je maminkou osmiměsíčního Artura (polsky Artuś), ale nemusíme ani číst mezi řádky, aby bylo jasné, že jedním potomkem pro ni a jejího Martina plození nekončí.

Ve svém dojemném proslovu o konkrétních plánech nemluvila. Při pohledu na Ewu a její rozzářenou tvář nelze neříct: čím dřív, tím líp!

Majitelka hlasu jako zvon patřila mezi půvabné ženy už před porodem, mateřství jí však na kráse značně přidává. Obzvlášť to bylo vidět na nedávné akci, na níž křtila knížku o Polsku. Stále se navíc dokáže radovat i z jiných věcí než pouze ze své maminkovské role. „Přišel za mnou Čech a Polák. Bydlí v Praze a prý je spojila moje hudba. Když mě občas přepadne řešení, zda to, co dělám, má smysl, takové situace mě vždy dojmou a uklidní, že možná nějaký jo,“ jásala zpěvačka.

Kdy ji čeká štěstí v podobě druhého miminka? Budeme ten okamžik bedlivě vyhlížet!

Související články

Další články