Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Po skandálu s únikem dat Facebooku ambice nechybí: Spustí vlastní Tinder!

Facebook bude mít vlastní seznamku.
Zdroj: archiv
Facebook bude mít vlastní seznamku, která se v mnohém bude podobat populárnímu Tinderu. V úterý to oznámil ředitel společnosti Mark Zuckeberg. Nová služba bude součástí hlavní aplikace největší sociální sítě světa, ale připojení k ní bude dobrovolné.

V kalifornském San Jose probíhá vývojářská konference Facebooku, na které Mark Zuckerberg oznámil ambiciózní plán. Součástí Facebooku se má stát seznamka, která v mnohém bude připomínat Tinder. Podstata má být ale jiná než u populární seznamovací aplikace.

„Bude to sloužit pro navazování opravdových dlouhotrvajících vztahů – ne pro jednorázovky,“ prohlásil Zuckerberg na konferenci.

Zakladatel a ředitel sociální sítě ubezpečil, že ochrana soukromých údajů je a bude prioritou. Facebook čelil v uplynulých týdnech silné kritice kvůli skandálu s únikem dat uživatelů, které se dostaly do rukou třetích subjektů.

Seznamka má být přímou součástí Facebooku, nebude se k ní však muset připojit každý uživatel. Vzhledově bude silně připomínat Tinder, nabídne velké profilové fotografie. Bude ale provázaná se sociální sítí a zohlední například i skupiny a události, jichž se uživatelé účastní. Přátelé na Facebooku aktivitu na seznamce neuvidí.

Další podrobnosti by měl Facebook sdělit v průběhu roku, takže nová služba je zřejmě teprve ve fázi raných příprav.

Související články

Další články