Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Po sexu s Gregorovou (65) čekal na Koptíka (34) test na drogy! Víme, co mu našli!

+ Dalších 20 fotografií
Herečka Hana Gregorová (65) vyhodila zajíčka Ondru Koptíka (34) ze svého života údajně kvůli drogám. Mladý muž se chce léčit. Jak dopadl test na přítomnost drog?

Nejdříve spolu měli sex a bylo jim dobře. Dokonce z postelového dovádění existují fotografie. Jenže pak se něco stalo. Ondřej Koptík se údajně zfetoval a Hana Gregorová ho vyhodila. Mladý muž si měl vzít nějaký mix drog. Sám přiznal marihuanu. Spekuluje se také o pervitinu a kokainu. Jenže jak to Koptík opravdu má s drogami?

„Potkal jsem ho na jedné akci, ještě když byl s Hankou. Chodili jsme ven na jointa. Já sám byl asi desetkrát za tu noc. A Koptík? Ten ani jednou. Nevypadalo to, že hulí. Vlastně na mě působil úplně střízlivým dojmem,“ popsal redakci eXtra.cz zdroj, který s Koptíkem prožil jeden večer.

Redakce magazínu Prásk! nechala Ondru Koptíka testovat. Redaktoři chtěli vědět, zda Koptík opravdu bere drogy. Tak mu dali test. A jak to dopadlo? Našla se jen marihuana. Žádné další drogy nevykazovaly přítomnost. Jak to tedy má Koptík s drogami? To ví asi jen on sám.

Související články

Další články