Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Po sexu s fotografem krize ve 3. měsíci těhotenství! Agáta přiznala nemoc!

Co se s Agátou stalo?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Rodinný život Agáty Prachařové byl před pár týdny omílán v médiích kvůli údajné nevěře s fotografem Dereckem Hardem. Naštěstí se situace zklidnila a někdejší modelka, která je ve 3. měsíci těhotenství, začala znovu žít naplno svůj život. Jenže teď eXtra.cz přiznala, že chytla nemoc, se kterou se momentálně léčí v domácím prostředí...

Mohlo by se zdát, že po románku s fotografem se Agáta nakazila nějakým pořádným hnusem. Naštěstí tomu tak není. „Byli jsme s Kubou a synem Kryšpínem v rakouských Alpách na týden, kde jsme lyžovali a užívali tamního prostředí. Po návratu jsem chytla chřipku a teď se s ní léčím,“ řekla eXtra.cz Agáta s tím, že má horečky a věří, že brzy se její stav zlepší.

Pro miminko zatím pár nemá vybrané jméno, ale zřejmě se na tom postupně pracuje. „Zatím je nemáme, nevíme totiž ani, jestli to bude holčička nebo chlapeček,“ tvrdí manželka Jakuba Prachaře.

Je tak evidentní, že rodinná situace je po provaleném románku v pořádku a oba manželé si vše vyříkali. Přitom ještě nedávno byla situace hodně kritická, dokonce panovaly obavy, aby Agáta nepotratila. „Držte nám palce, ať z útoků novinářů nebo nepřejících lidí nepotratím,“ tehdy uvedla na svém Facebooku. Vše je ale na dobré cestě, a tak unisono všichni Agátě přejí, aby byla co nejvíce v klidu, zbavila se chřipky a v těhotenství se jí dařilo, jak nejlépe je to možné.

Související články

Další články