Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Po Samkové se zranila i Plíšková. Nešťastná zlomenina ji připraví o Australian Open

Karolína Plíšková: Zlomila si kost a nepojede na Australian Open
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Zlomenina

Tenistka Karolína Plíšková (29) se nezúčastní slavného Australian Open. Během soustředění ve Španělsku si zlomila vřetenní kost, jak pro eXtra potvrdil její manžel Michal Hrdlička (33). V hlavní soutěži se tak místo Plíškové představí sedm českých tenistek.

Úspěšná česká tenistka Karolína Plíšková se nezúčastní lednového tenisového turnaje Australian Open. Bohužel i takové dny někdy jsou. Na chvíli bez tenisu a bez Austrálie, ale čas a vůle vše spraví,“ napsala na své sociální sítě Plíšková, která si zranila ruku.

Její manžel Michal Hrdlička pro eXtra.cz popsal, jak vlastně ke zranění došlo. „Na soustředění ve Španělsku si zlomila vřetenní kost. Stalo se to během tréninku v posilovně, nešťastně upadla, dala pod sebe ruce a pravá se jí zranila,“ prozradil.

Kdo se zúčastní Australian Open?

Na Australian Open bude reprezentovat sedm českých tenistek. Přihlášené jsou Petra Kvitová, Barbora Krejčíková, Karolína Muchová, Markéta Voundroušová, Tereza Martincová, Kateřina Siniaková a Marie Bouzková.

Lidé začali na sociálních sítích Plíškové ihned psát povzbuzující komentáře. „Zdraví na prvním místě! A i když si myslíme, že nám něco uteče, pravdou je, že neuteče. Brzké zdravení!“ napsala do komentářů Lucie. „Dej se brzy do pořádku,“ připsala Martina.

Kromě Plíškové si nedávno prošla ošklivým zraněním i snowboardistka Eva Samková. Ta si při jednom manévru během závodu na Světovém poháru v Montafonu skřípla kotníky a zlomila si obě nohy.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy