Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Po rozvodu přebudovala celý dům: Agáta Hanychová poodkryla své opuštěné hnízdo

Po rozvodu přebudovala celý dům: Agáta Hanychová poodkryla své opuštěné hnízdo
Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
bydlení
Modelka Agáta Hanychová (35) se pochlubila svým luxusním bydlením, které si sama předělala podle svých představ. Dříve byl dům v Suchdole vybaven zejména podle představ jejího exmanžela Jakuba Prachaře (37), s čímž modelka nebyla úplně spokojená, a tak se z dřívější pařmenky stala designérka vlastního domu.

Po rozvodu s Jakubem Prachařem (37) zůstala Agáta Hanychová (35) společně s dětmi a psem v luxusním domě, který s Jakubem kdysi vybudovali. Agáta ale se zařízeným interiérem nebyla úplně spokojená, a po odloučení s Jakubem se rozhodla svůj krásný dům přebudovat přesně podle svých představ. "Začala jsem si domů pořizovat nové kousky nábytku, dekorací, a užívám si trochu roli designéra. Baví mě kombinovat, co jak se k sobě hodí a domov zútulňovat," svěřila se na svých sociálních sítích.

Agáta velice potěšila její fanoušky, když nechala nahlédnout do svého soukromí a proměnu svého luxusního hnízdečka sdílela na sociálních sítích.

Interiér domu se dříve nesl spíš v neutrálních barvách, a tak interiér oživila pestrými barvami a květinami. "Snažím se tu betonovou kostku pomalu zateplit, no pomalu, ale půjde to," napsala.

Podívejte se v galerii, jak si Agáta Hanychová přebudovala bydlení a jak s dětmi bydlí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy