Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Po rozchodu s Kopřivovou sám nezůstane: Jágrovi se už cpe do života tahle žena!

Po rozchodu s Kopřivovou sám nezůstane: Jágrovi se už cpe do života tahle žena!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 70 fotografií
Nový objev?
Jako první jsme na eXtra.cz odhalili, že Jaromír Jágr (47) se už před časem rozešel s Veronikou Kopřivovou (28). Netrvalo dlouho a s pravdou ven šli i dnes už bývalí partneři. Kladenský rytíř ale smutnit nemusí, jen co kopačky praskly, nabídky od žen se mu jenom hrnou. Nabídla se mu i čtyřicátnice Dana ze Slovenska s tím, že se stačí jenom ozvat!

"Ty potřebuješ někoho, jako jsem já! V mém věku! To by pasovalo! Jaromíre, můžeš se ozvat," vkázala Dana Jardovi Jágrovi přes Instagram. Nejslavnější český hokejista se tak nemusí bát, že by po rozchodu s Veronikou Kopřivovou zůstal sám.

Vždyť Dana, která je sice Slovenka, ale žije v Německu, má naprostou pravdu. Už je také v pokročilém věku a za ta léta sesbírala moudrost, o kterou se teď s Jardou může podělit. Rozhodně by si měli co říct. A vztah by jim vydržel. Zatím s žádnou modelkou nebo jinou krasotinkou to Jágrovi nevyšlo.

Jenže slova, která Dana hokejistovi poslala, u mnoha fanoušků vyvolala spíš posměch. "Měla bys stát nohama pevněji na zemi," vzkazovaly jí především jiné ženy.

"Jak vidím, nikdo mi to tady nepřeje. Tak tomu se říká žárlivost. Milé dámy, nevadí," odpálkovala všechny škarohlídy Dana, která teď už bude pouze čekat, až se jí Jaromír ozve. Nejlépe rovnou s pugétem růží a klíčem od svého kladenského sídla.

Románek Jágra s Kopřivovou provázely skandály hned od začátku. Na eXtra.cz jsme v roce 2016 první zjistili, že se jeho teď už bývalka Veronika živila tancováním u tyče v německém hampejzu. A minulý týden jsme první odhalili, že vztahu je konec.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy