Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Po rozchodu s herečkou nový vztah? Tanečníka Ondera (34) spojují s kráskou (19) ze StarDance

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Přiznal kopačky!
Neštěstí v lásce, štěstí v tanci. To by si Jan Onder mohl nechat vytetovat na čelo. Po fiasku s Lucií Hunčárovou za sebou má známý tanečník další rozchod. Už netvoří pár se sympatickou herečkou Lumírou Přichystalovou. Zato ho ale spojují s mladičkou kráskou Natálií Otáhalovou, která se letos objeví ve StarDance s Matoušem Rumlem alias Lexou z Comebacku.

Po dlouholetém vztahu s Lucií Hunčárovou ji Janu Onderovi převzal šéfkuchař Emanuele Ridi, teď tanečníkovi ztroskotal další vztah. Rozešel se s herečkou Lumírou Přichystalovou

"Je to pravda. Už spolu nejsme. Regulérně vážně jsme zjistili, že profese herečky a šíleného bláznivého tanečníka nejdou moc dohromady," přiznal Onder webu Expres.cz s tím, že nešlo o žádné drama a rozchod proběhl v poklidu.

A že by už byl na obzoru další románek? Podle klepů ze zákulisí StarDance by se měl dvořit devatenáctileté krásce Natálii Otáhalové. Dokonce je měli spatřit ruku v ruce na Konopišti, kde spolu řídili kemp pro taneční páry.

Jenže Honza Onder si trvá na tom, že jde o pouhé fámy. Po trpém vystřízlivění ze vztahu s Hunčárovou, se kterou si zatancoval právě ve StarDance, už nikoho z této soutěže podle svých slov nechce.

„Já s ní už docela dlouho tančím. Chodím s ní na tréninky. Živím se tím a potřebuju partnerku, se kterou udělám občas nějaké taneční vystoupení. Ale že bych ve svých čtyřiatřiceti letech randil s devatenáctiletou holkou? To ne. Já už chci děti,“ odmítl rázně pro Expres.cz.

Související články

Další články