Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Po rozchodu každý zahání bolest jinak: Bučková chrastí kostmi, Vágner posiluje v Itálii!

Zdroj: Showpix
+ Dalších 44 fotografií
ANOREXIE JE ZPĚT?
Nedávno se provalilo to, co mnozí už tušili: Eliška Bučková (29) a Jakub Vágner (36) šli od sebe. Zatímco na Elišce je vidět, že má zase problémy s až nezdravým hubnutím, rybář vypadá, že rozchod bere v pohodě a vysmátý od ucha k uchu si užívá v Itálii!

Co za rozpadem vztahu stálo, o tom můžeme jen spekulovat, předpokládá se ale, že Eliška (29) se už chtěla usadit a založit rodinu a Kuba se ne a ne vyslovit. Také ne každé musí vyhovovat jeho dobrodružná povaha, kvůli níž pořád někde lítá po světě

Každopádně po rozchodu začali mít lidé o Elišku zase strach, vypadá nezdravě. Někteří se dokonce bojí toho, jestli se jí nevrátila anorexie, s níž bojovala již před lety po boku Vaška Noida Bárty (38).

Pokud má ale pošramocenou duši i Jakub Vágner, nedává to na sobě vůbec znát. Na fotkách z poslední doby se směje od ucha k uchu a v posledních dnech se také chlubí jedním rybím úlovkem za druhým.

„Zdravím vás, přátelé, z Itálie. Zažívám rybaření, které nelze snad ani popsat. Chycené množství sumců nebudu ani zmiňovat, protože by tomu stejně nikdo nevěřil. Každý den máme metrákovou rybu,“ chlubí se u fotek na Instagramu Jakub.

Ten si na jihu Evropy při chytání evidentně pořádně zaposiluje. Ostatně už z Česka má z lovu devadesát kilogramů těžkého sumce dodělané ruce.

Teď je jen otázkou, jak dlouho bude trvat, než ho na podobnou výpravu doprovodí další krásná slečna, jak má Vágner ostatně ve zvyku. Nebo snad nějaká ta dobrá ženská duše jela s Jakubem do Itálie už teď?

Související články

Další články