Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Po půlroce je jasno: Ostatky nalezené v horách patří herci z Nabarveného ptáčete

Vyhlásili po něm pátrání.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Potvrzeno úmrtí

Je to potvrzené. Ostatky nalezené v horách v Kalifornii skutečně patří dlouho pohřešovanému britskému herci Julianu Sandsovi (†65), který se v lednu tohoto roku ztratil během túry. Informace přinesl web BBC. Herec se objevil například v českém snímku Nabarvené ptáče od režiséra Václava Marhoula.

Lidské ostatky nalezené v kalifornských horách skutečně patří herci Julianu Sandsovi. Informaci potvrdilo webu BBC oddělení šerifa okresu San Bernardino. „Způsob smrti je stále v šetření, čekáme na výsledky dalších testů,“ stálo ve zprávě.

Ostatky byly nalezeny 24. června u hory Mount Baldy, kam britský herec vyrazil na túru v lednu tohoto roku. Pátrání po něm bylo ztíženo, jelikož Kalifornii několik měsíců sužovaly bouřky, chladné počasí a hrozba lavin.

Úžasný otec a umělec

Pro Sandse byla turistika opravdovou vášní. Není proto divu, že se rozhodl navštívit právě i kalifornskou horu Mount Baldy. Již minulý týden rodina herce poděkovala všem záchranářům a policistům, kteří po herci usilovně pátrali. „Jsme hluboce vděčni pátracím týmům, které neúnavně pracovaly na nalezení Juliana. I nadále zůstává Julian v našich srdcích a v našich vzpomínkách jako úžasný otec, manžel, průzkumník, milovník přírody a umění,“ uvedla rodina podle webu People.

Oblíbený britský herec Sands se objevil třeba ve snímcích Pokoj s vyhlídkou, Démon Warlock, Brankář, Muži, kteří nenávidí ženy, Dannyho parťáci 3, Fantom opery či Nabarvené ptáče, kde hrál sedláka Garbose.

Související články

Další články