Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Po Praze se toulá vrah z Florence. Policie už ví, kdo to je, a varuje: Je nebezpečný!

Tohle je tvář muže, který podle policie vraždil.
Policie už má jasno v tom, kdo vraždil minulý týden na pražské Florenci. Jde o devětadvacetiletého Bělorusa Alexandra Astapčuka. Policie teď po něm pátrá!

Policie už pátý den pátrá po muži, který vraždil na pražské Florenci. Incident se stal minulý čtvrtek krátce po 13. hodině blízko ulice Za Poříčskou branou. Astapčuk se pohádal s mužem z Lotyšska a zaútočil na něho nožem. Pobodaný muž neměl šanci přežít.

Z místa útočník utekl. Policie ale už zná jeho identitu a varuje před ním, že je nebezpečný, což ostatně dokázal i svým činem. Pokud muže někde potkáte, v žádném případě se ho nepokoušejte zadržet, ale okamžitě zavolejte 158.

Útočník Alexandr Astapčuk je z Běloruska. Je asi 185 centimetrů vysoký a má sportovní postavu. Dalo by se říct, že po něm pátrala a stále pátrá celá Praha, protože do akce podle iDnes.cz byly nasazeny dostupné hlídky policistů, psovod a po útoku vzlétl i policejní vrtulník.

Mohlo by vás zajímat

Další články